Evim Dergisi 10.Yıl Kutlaması

Evim Dergisi’nin 10.yıl sayısında Evim Dergisi ekibiyle birlikte küçük bir kutlama yaptık. Bu kutlamayı da evinde parti vermek isteyenlere fikir vermesi için bir “kendin yap” projesine çevirdik.

Neler mi yaptık? Önce üzerlerine balon yapıştırdığımız davetiyeler tasarladık. Daha sonra partimizi daha eğlenceli yapmak için tahta çatalların uçlarını boyayıp, peçete ve kağıda sardık. Plastik bardakları simle süsledik. Balonların içine su doldurup buzlukta dondurduk ve içeceklerimizi soğuk tutmak için buz kovası yerine buzlu balon kovası yaptık.

Parti sonunda misafirlerimize hediye etmek için minik kavanozlar içine mini paket çikolatalar koyup tasarımını yaptığımız etiketleri üzerlerine yapıştırdık. Elimizde olan beyaz masa örtüsünü kumaş boyasıyla partimizin konsept tasarımına uygun boyadık.

Hem dergi için yaptığımız fotoğraf çekimi hem de evinizdeki ortama biraz daha parti havası vermek için krapon kağıtlarından bir arka plan oluşturduk. Krapon kağıtlarını orta kalınlıkta şeritler halinde kestikten sonra kenarlarına küçük kesitler yaptık. Böylece duvara monte ettiğimizde kendiliginden dalgalı bir görünüm aldı. Ayrıca fotoğraf çekmek isteyen arkadaşlarınız için mükemmel bir arka plan ve rengarenk neşeli bir parti ortamı hazırlanmış oldu.